Služby pro vás

Poskytujeme tu nejlepší péči. Vytvořili jsme prostředí, kam se i váš kamarád bude rád vracet.


RYCHLOVKA

Ideální při běžném znečištění auta a pro pravidelnou údržbu.

Zahrnuje: ruční mytí karoserie + sušení, odstranění hmyzu a hrubých nečistot z kapoty a čelního skla, vyleštění skel, vyčištění litých kol nebo poklic, ošetření pneumatik, luxování interiéru.

699 Kč


INTERIÉR PÁROU

Čištění párou je velmi účinné a zároveň šetrné k materiálům.


Nečistoty z jednotlivých prvků interiéru jsou napařováním uvolňovány a odsávány. Hlavní výhodou oproti mokrému tepování je, že interiér je po čištění suchý a připravený k použití. Parní čištění také ocení lidé s alergiemi a lidé citliví na plísně a mikroorganismy, protože pára desinfikuje čištěné plochy. Ovšem pro důkladnou dezinfekci doporučujeme ošetření ozónem. Díky parnímu čištění zároveň spotřebujeme mnohem méně vody, což je ekologicky šetrné.


2599 Kč


INTERIÉR NA MOKRO

Důkladné vyčištění celého auta. Doporučujeme dělat alespoň jednou ročně. Zbaví sedačky a interiér i té nejhlubší špíny a zanechá auto v dokonalé čistotě.

Zahrnuje: ruční mytí karoserie + sušení, odstranění hmyzu a hrubých nečistot z kapoty a čelního skla, vyčištění litých kol nebo poklic a ošetření pneumatik, luxování interiéru a utření prachu v interiéru, impregnace plastů exteriéru i interiéru, mytí a leštění všech oken uvnitř i venku, důkladné čištění textilních koberečků, impregnace gumových koberečků, tepování všech sedaček, tepování koberců, opěrek pro ruce - hloubkové čištění pomocí profesionálního extraktoru. Kožený interiér - čištění a impregnace kožených sedaček

2999 Kč


INTERIÉR NA SUCHO

Ideální program pro dobrý výsledek za dobrou cenu. Auto bude vypadat krásně zvenku i zevnitř.

Zarhnuje: ruční mytí karoserie + sušení, odstranění hmyzu a hrubých nečistot z kapoty a čelního skla, vyčištění litých kol nebo poklic, ošetření pneumatik, luxování interiéru a utření prachu v interiéru
impregnace plastů exteriéru i interiéru, mytí a leštění všech oken uvnitř i venku, důkladné čištění textilních koberečků, impregnace gumových koberečků.

2499 Kč


RENOVACE LAKU

Renovace laku + leštění karoserie.

Pouze lak. Bude jako nový. Odstranění vlasových škrábanců, oživení laku, přeleštění, menší retuše. Cena dle zvoleného postupu a materiálu ošetření.

OD 4999 KčKOMPLETKA VČETNĚ OŠETŘENÍ LAKU

Vaše auto bude jako nové! Kompletní péče o interiér i exteriér. Doporučujeme pro dlouhodobě zanedbaná auta.

Zahrnuje: ruční mytí karoserie + vysušení, dezinfekci klimatizace pomocí ozónu, odstranění hmyzu a hrubých nečistot z kapoty a čelního skla + odstranění asfaltu, polétavé rzi a dalších nečistot, vyčištění litých kol nebo poklic, ošetření pneumatik, luxování interiéru a utření prachu v interiéru, impregnace plastů exteriéru i interiéru, mytí a leštění všech oken uvnitř i venku, důkladné vyčištění textilních koberečků, impregnace gumových koberečků, vytepování všech sedaček, tepování koberců, opěrek pro ruce - hloubkové čištění pomocí profesionálního extraktoru. Kožený interiér: impregnace kožených sedaček. Kompletní přeleštění laku + jeho následná ochrana voskem, včetně odstranění vlasového poškození z automyčky, zoxidovaného matného laku, případně rozleštění světlometů.

6999 Kč


DODÁVKA - KOMPLETKA

Potřebujete vyšperkovat svoji dodávku, abyste oslnili zákazníka? Nebo ji prodáváte? Stavte se. Vytepujeme a vymazlíme interiér, sundáme polepy, přeleštíme lak. A přistavíme židli, abyste se mohli posadit, až to uvidíte hotové!

Zahrnuje: ruční mytí karoserie a vyleštění skel + sušení, ošetření pneumatik a disků, luxování interiéru a utření prachu v interiéru, impregnace plastů exteriéru i interiéru, impregnace gumových koberečků, tepování sedaček,  opěrek pro ruce - hloubkové čištění pomocí profesionálního extraktoru. Obnova laku, přeleštění světlometů.

od 4999 Kč*

* cena dle materiálu polepu, velikosti dodávky


NANO CERAMIC PROTECT®

Pro náročné nabízíme profesionální provedení značkové keramické ochrany založené na nanomateriálech. Zajistí vám dlouhodobou ochranu a zachování atraktivního vzhledu jak exteriéru tak i interiéru automobilu. Struktura produktů Nano Ceramic Protect® je založena na vysokých standardech nanotechnologie. Tento keramický nanopovlak s molekulární keramickou 3D strukturou je v současné době jeden z nejkvalitnějších produktů o tvrdosti 9H na trhu, což potvrdzuje i atest ilac - MRA . Samozřejmě zahrnuje celkové pečlivé vyčištění interiéru i exteriéru vozu.

24999 Kč


Ceny
dodatečných služeb

Odstraňování polepů

Sundáme nežádoucí polepy z dodávek a firemních vozidel. Šetrně a včetně odstranění zbyků lepidel a ošetření laku. Cena dle rozsahu a materiálu polepu.

od 1 999,-

Voskování, clayování

Sundáme nežádoucí polepy z dodávek a firemních vozidel. Šetrně a včetně odstranění zbyků lepidel a ošetření laku. Cena dle rozsahu a materiálu polepu.

od  999,-

Desifekce interiéru a klimatizace ozonem

Ekologické čištění bez použití chemie

549,-

Tekuté stěrače - doporučujeme!

Aplikujeme na čelní a boční skla + zrcátka. Zajistí výborné odtékání vody během deště

249,-

Rozleštění zašlých světlometů

Zlepšení viditelnosti ve tmě. A vypadá to lépe :)

549,-

Mytí motoru

Před zásadním servisem nebo prodejem chcete mít i vnitřnosti čisté :)

799,-

Luxování celého vozu

399,-

Tepování

Jednotlivě sedadla, podlaha, zavazadlový prostor, strop. Cena za sedadlo / položku.

349,-

Pick-up servis BRNO
Vaše auto vyzvedneme, vyčistíme a zase vrátíme, nemusíte se o nic starat. Cena za vyzvedenutí/vrácení. Cena čištění dle zvoleného programu.

499,-

Dále čistíme interiéry a exteriéry mikrobusů, autobusů, kamionů, vozidel odtahové služby atd. Perfektně vyčistíme i váš karavan či obytný vůz.

Vytepujeme váš koberec, vaši pohovku nebo sedáky židlí. Cena dle rozsahu, samozřejmě přijedeme za vámi.


Ceny vč. 21% DPH, možnost platby hotově, kartou a pro stálé zákazníky i na fakturu. Ceny platné od 1. 1. 2022. Pro pravidelné zákazníky a firmy věrnostní slevy. V případě nadstandardně znečištěného/dlouhodobě neudržovaného interiéru a/nebo v případě vozů SUV, MPV, mikrobusy o více sedadlech příplatek 20 až 35%.