Aktuální nabídka

Vyleštěné auto na svatební obřad.

Připravili jsme pro vás neodolatelnou nabídku - profesionální vyčištění interiéru i exteriéru osobního auta před svatebním obřadem!

Naše tým zkušených detailerů zajistí, aby vaše auto vypadalo naprosto úchvatně a dokonale váš velký den. Naše služby zahrnují nejen vyčištění interiéru a exteriéru, ale také ošetření laků, pneumatik a chromovaných dílů, aby vaše auto zářilo jako nové.

Užijte si svůj svatební den s naprostým klidem a jistotou, že vaše auto bude vypadat úžasně a dodá svatebnímu dni dokonalý šmrnc.
Pro klid duše ve shonu svatebních příprav využijte náš rezervační systém a zajistěte si přednostní vyčištění vašeho vozu.

5 999 Kč 

Příprava na prodej

Skvělý dojem dělá půlku úspěchu při prodeji vašeho ojetého vozidla. Nechte nás udělat naši práci, a získejte za svůj vůz mnohem lepší cenu! Balíček "Příprava na prodej" zahrnuje perfektní vyčištění vozidla uvnitř i zvenku. Počítejte ovšem s pár dny na vyschnutí vytepovaných sedáků, stropu a dalšího čalounění. Pečlivé vyčištění všech zákoutí včetně disků kol, rámů dveří, motorového prostoru. K tomu renovace laku. Výsledek vám vyrazí dech.

4 999 Kč


Debordelizace po dovolené

Potřebuje vaše auto po dovolené důkladně vydrhnout? Pak jste tady správně! Pověnujeme se mu zvenčí i zevnitř: přesajeme, vytepujeme, naleštíme plasty, okna. Zvenku řádně ošamponujeme a vyleštíme. Zpět ho dostanete jako nové, pěkně vyvoněné. Extra si můžete přiobjednat dezinfekci ozonem či luxusnější péči o lak.

4 999 Kč